محل تبلیغات شما

ورود ن به ورزشگاه آزادی برای تشویق بازی ایران با کامبوج

فشار فیفا(FIFA)

جیانی اینفاتینو

جناب جیانی اینفانتینو (Gianni Infantino) در نامه ای شدید اللحن از خلف وعده دولت ایران و وزارت ورزش ما انتقاد کرد. او در این نامه اشاره کرده بود به اینکه رئیس جمهور در دیدار مشترک وعده داده بود مسئله ورود ن به استادیوم ها اقلا در بازی های زیر نظر فیفا و ای اف سی که جنبه ملی دارند بر طرف می شود و این محدودیت مثل مسابقات والیبال حتی اگر شده با شیوه های کنترل شده برطرف می شود.

واکنش های کشور های خارجی به این ماجرا

به جز رسانه‌های خارجی که به خاطر حضور ن در بازی ایران - کامبوج روز پنجشنبه به ایران می‎آیند، استقبال سفرای کشورهای دیگر از این بازی هم در نوع خود جالب است. سفارت خانه دانمارک قصد دارد با ۱۵ نفر به استادیوم آزادی برود و رکودزنی کرده است. سفارت بلژیک در رتبه بعدی قرار دارد!

سالم کار کردن در فوتبال ما هرگز راحت‌ نبوده و‌ نخواهد‌بود 

این عنوانی است که علی دایی در این مورد در صفحه اینستاگرام خود گزاشته و نوشته است

سالم کار کردن در فوتبال ما هرگز راحت‌ نبوده و‌ نخواهد‌بود چون هیچ چیزی سر جای خودش نیست، برای همین‌‌ غیر عادی نخواهد بود اگر در این‌ فوتبال جایی برای علی کریمی و فرهاد مجیدی و . نیست چون کسان دیگری‌ باید باشند!
باز جای‌ شکرش‌ باقی است‌‌‌‌ با فشار فیفا حداقل بانوان‌ ما از کمترین‌‌ حق خود که حضور در ورزشگاه ها هست می توانند تا حدودی بهره ببرند

یه عده ای اظهار نظر می کنند که بانوان به استادیوم نروند چون آنجا فحاشی می شود
ما در کوچه و خیابان آیا فحاشی نمی شنویم؟
فقط در استادیوم فحاشی می شود؟

در اینجا کلیک کنید و واکنش علی دایی و پاسخ مردم را در اینستاگرام دنبال کنید.

تنیجه بازی ایران مقابل کامبوج 14 برابر صفر به نفع تیم ملی ایران بود

گل های زده شده را به ترتیب به نام گل زن ها

احمد نور اللهی

سردار آزمون

محمد حسین کنعانی زاده

مهدی طارمی

بازهم سردار آزمون

کریم انصاری فرد

و برای سومین بار یا آخرین بار سردار ازمون

کریم انصاری فرد

مهدی طارمی

باز هم کریم انصاری فرد

گل یازدهم گل محمد محبی که در اولین بازی در تیم ملی از پشت محوطه جریمه بود

بازهم محمد محبی دومین گل ملی خود

مهرداد محمدی

و گل چهاردهم گل چهارم کریم انصاری فرد میباشد

و اما ورود ن به ورزشگاه آزادی خوب بود یا بد

از نظر من در یک جمله بگم این کار خیلی زشت و ناپسندیده بود

بعضیا میگن خب جناب جیانی اینفانتینو فدرایون ملی را تحت فشار گزاشت طبق اونچیزی که در اول نوشته میبینید این آقای بود که این وعده را داده بود.

حالا شاید بعضیا بگن ای بابا دوباره این حرف و حدیث های دینی و مذهبی ولی من کاری به حرف ها ندارم و حرف خودم رو خیلی واضح میگم.

امروز پنجشنبه مهر مصادف با 11 صفر نه روز دیگر مانده تا اربعین و در اینجا یعنی در قم،من اطراف خودم رو که میبینم خیلیا رفتن و خیلیا دارن آماده میشن که برن به سفر زیارتی کرببلا برای چی؟

برای این که اربعین یعنی چهل روز پس از شهادت امام حسین (ع) و اصحابش برن به کرببلا و زیارت اربعین که خیلی زیاد از طرف اهل بیت سفارش شده است بجا بیاورند.

اونوقت صد ها زن برای این که به ورزشگاه رفته و جیغ سوت بزنن تا اینکه تیم ملی شون برنده بشه چکار هایی که نمی کنن. 

ورود ن در ورزشگاه ازادی

در همینجا این گزارش را به پایان میرسانم

اولین ساعت ساخته شده توسط شرکت شیاؤمی (اپل آسیا)

ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی از جنس مئنث

چرا زنها همزمان نمی توانند چند همسر داشته باشند ؟

ملی ,های ,بازی ,گل ,ورزشگاه ,استادیوم ,به ورزشگاه ,به استادیوم ,تیم ملی ,بازی ایران ,ورود ن ,هرگز راحت‌ نبوده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویروس چین فروش کاغذ a4 درچالوس نوشهر کلاردشت